ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

معرفی اجمالی

شرکت تعاونی فراگیر سروقامت ابرکوه در اسفندماه 1390 با 1000 نفر سهامدار که ارزش هر سهم آن 9000 تومان بود، تاسیس گردید و با رویکرد ارائه یک تعاونی موفق از ابتدای سال 91 فعالیت خود را در زمینه های مختلف ازجمله: سرمایه گذاری در پالایشگاه GTL ابرکوه به میزان 15 درصد از کل پروژه به عنوان اصلی ترین پروژه شرکت و تقسیم سرمایه در سه بخش تولید(کارخانه خوراک دام و طیور پارس سورینا)، بازرگانی زودبازده(بازرگانی برنج و گوشت، صادرات قیر و...) و سرمایه گذاری میان مدت، به دنبال افزایش سود سهامداران محترم بوده و تا پایان سال 92 بیش از 45درصد سود و ارزش افزوده از فعالیت های جنبی کسب نموده است.

خوراک دام و طیور پارس سورینا

شرکت در بخش صنعت با خرید 4 دانگ از کارخانه خوراک دام و طیور پارس سورینا اقدام به سرمایه گذاری کرد که در این بخش تولیدی_توزیعی، 10 نفر به طور مستقیم و 15 نفر به طور غیر مستقیم مشغول به فعالیت هستند، محصولات این کارخانه علاوه بر شهرستان ابرکوه به شهر های همسایه از جمله هرات و مروست، بهاباد، نیر و... نیز ارسال می شود. هدف شرکت از این اقدام به جریان انداختن سرمایه سهامداران و بکارگیری آن به منظور افزایش فعالیت های تولیدی و افزایش سود سهامداران محترم میباشد.

ادامه مطلب

parssorina

پالایشگاه G.T.L

مهم ترین پروژه شرکت مشارکت در تاسیس و راه اندازی پالایشگاه جی.تی.ال ابرکوه می باشد که این پالایشگاه با هدف تولید بنزین و گازوئیل از خط لوله 56 اینچ هشتم سراسری درسال 91 کلید خورد و تا کنون کلیه ی مجوزهای خوراک، محیط زیست و آب و برق در زمینی به وسعت 100 هکتار گرفته شده که 15 درصد از سهام این پروژه متعلق به شرکت تعاونی فراگیر سروقامت ابرکوه می باشد.

 

GTL

 

حضور نماینده محترم مردم ابرکوه ،مهریز ،خاتم ، بافق و بهاباد در مجلس شورای اسلامی در شرکت تعاونی فراگیر سرو قامت ابرکوه

بعداز ظهر جمعه گذشته ، مورخ 5 اردیبهشت ماه93 ،جناب آقای دخیل عباس زارعزاده با مدیر عامل شرکت دیدار نموده و از فعالیت های متنوع شرکت و نحوه کار آن مطلع گردیدند .در این دیدار دوستانه که بیش از یک ساعت بطول انجامید، آقای بهرامی با ارائه توضیحاتی پیرامون موفقیت های شرکت ، همچنین مشکلاتی از قبیل عدم حضور سرمایه گذار ترکیه ای برای عمل به تعهدات و تأخیر در راه اندازی پروژه GTL ، موضوع پیمانکار و واگذاری سهام به آنان و ... مطالبی را ابراز داشت .

در این جلسه مدیرعامل شرکت تأکید نمود که"استقبال گسترده و بی نظیر مردم و خرید سهام این شرکت به دلیل پروژه پالایشگاه و راه اندازی آن بوده و همه ی دغدغه و تلاش ما نیز برای تحقق این انتظار بحق سهامداران می باشد اما به دلیل این که مدعی نماینده ترکیه ای در این پروژه که قرار بود دانش فنی و تجهیزات مورد نیاز را از ترکیه بیاورد در اقدامی ناموفق; به فروش تعدادی سهام( تقریباً 2 میلیارد تومان) در یزد اکتفا نمود ، وهم اکنون نیز نه مبلغی برای راه اندازی پروژه آورده و نه تجهیزاتی ارسال کرده و عدم توان مالی خود را نیز اعلام نموده است. از سوی دیگر یک سرمایه گذار مقیم آمریکا که اصالتاً یزدی می باشد جهت تحویل پروژه و شروع کار اعلام آمادگی کرده است اما متأسفانه هنوز پروژه به او تحویل داده نشده است ".

آقای بهرامی تأکید نمود که "انتظار ما از شما نماینده محترم و همه ی مسئولین این است که برای انتقال پروژه به گروه جدید ما را یاری دهید .در همین راستا این شرکت به ناچار برای حفظ سهامداران خود در این صحنه مشارکت و همچنین کسب سود برای آنان به طور موقت به چندین فعالیت اقتصادی زود بازده (از قبیل خرید سهام بورس اوراق بهادار ،تولید و فروش خوراک دام و طیور، صادرات قیر، بازرگانی گوشت و برنج و...)اقدام نموده است و دراین مدت ،سود و ارزش افزوده ای بالغ بر 2میلیارد تومان عاید شرکت گردیده است".

در ادامه نماینده محترم مردم ابرکوه در مجلس شورای اسلامی از کارهای جنبی ]فعالیت های موقت[

شرکت به منظور افزایش سود سهامداران محترم ابراز خرسندی نمودند و اظهار داشتند که تا قبل از برگزاری مجمع در کمتر از 2ماه آینده پروژه را به مرحله جدیدی برسانند و برای مساعدت و تسریع درامورپالایشگاه همکاری لازم را با این شرکت خواهند داشت.در این دیدار صمیمانه آقای بهرامی نیز ضمن تشکر از حضور آقای دخیل عباس زارعزاده در این شرکت برتلاش درپیگیری امور تاکید نمود:هر چند این شرکت حدوداً به میزان دو برابر سهم 15درصدی خود در پالایشگاه هزینه کرده و لذا بیشتر از حد معمول به دیون خود عمل نموده اما همچنان برای راه اندازی هر چه سریعتر پروژه GTL و دستیابی به اهداف بالاتر تأکید بسیاری دارد.

امید آن داریم تا با همیاری و توجه مسئولین امر ، این پروژه و همه ی پروژه هایی که بتوانند باعث پیشرفت و آبادانی شهرمان شود به یاری خداوند محقق گردد. انشاا...