ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

معرفی اجمالی

شرکت تعاونی فراگیر سروقامت ابرکوه در اسفندماه 1390 با 1000 نفر سهامدار که ارزش هر سهم آن 9000 تومان بود، تاسیس گردید و با رویکرد ارائه یک تعاونی موفق از ابتدای سال 91 فعالیت خود را در زمینه های مختلف ازجمله: سرمایه گذاری در پالایشگاه GTL ابرکوه به میزان 15 درصد از کل پروژه به عنوان اصلی ترین پروژه شرکت و تقسیم سرمایه در سه بخش تولید(کارخانه خوراک دام و طیور پارس سورینا)، بازرگانی زودبازده(بازرگانی برنج و گوشت، صادرات قیر و...) و سرمایه گذاری میان مدت، به دنبال افزایش سود سهامداران محترم بوده و تا پایان سال 92 بیش از 45درصد سود و ارزش افزوده از فعالیت های جنبی کسب نموده است.

خوراک دام و طیور پارس سورینا

شرکت در بخش صنعت با خرید 4 دانگ از کارخانه خوراک دام و طیور پارس سورینا اقدام به سرمایه گذاری کرد که در این بخش تولیدی_توزیعی، 10 نفر به طور مستقیم و 15 نفر به طور غیر مستقیم مشغول به فعالیت هستند، محصولات این کارخانه علاوه بر شهرستان ابرکوه به شهر های همسایه از جمله هرات و مروست، بهاباد، نیر و... نیز ارسال می شود. هدف شرکت از این اقدام به جریان انداختن سرمایه سهامداران و بکارگیری آن به منظور افزایش فعالیت های تولیدی و افزایش سود سهامداران محترم میباشد.

ادامه مطلب

parssorina

پالایشگاه G.T.L

مهم ترین پروژه شرکت مشارکت در تاسیس و راه اندازی پالایشگاه جی.تی.ال ابرکوه می باشد که این پالایشگاه با هدف تولید بنزین و گازوئیل از خط لوله 56 اینچ هشتم سراسری درسال 91 کلید خورد و تا کنون کلیه ی مجوزهای خوراک، محیط زیست و آب و برق در زمینی به وسعت 100 هکتار گرفته شده که 15 درصد از سهام این پروژه متعلق به شرکت تعاونی فراگیر سروقامت ابرکوه می باشد.

 

GTL

 

حضوردر همایش های مختلف

یکی دیگر از فعالیت های شرکت تعاونی فراگیر سرو قامت حضوردر همایش های مختلف به شرح زیر بوده است:

1-    اولین کنفرانس علمی – تخصصی مدیریت برنامه ریزی وتوسعه تعاونی ها

زم 21/10/92    مکان : تهران مرکز همایش های بین المللی صدا وسیما          

این همایش در راستای دستیابی به اهداف توسعه واحد های تعاونی وهمچنین ارتقاء سطح عملکرد تعاونی ها در بخشهای مختلف از یکسو ونیز ارتقاء جایگاه تعاونی های فعال در حوزه اقتصادی کشور برگزار گردید.درادامه این همایش به 23 تعاونی برتر کشور تندیس ملی تعالی مدیریت تعاونی ها اهدا شد ، شرکت تعاونی فراگیر سرو قامت ابرکوه تنها تعاونی برتر در استان یزد بود که موفق به دریافت این تندیس گردید.

محورهای بحث واهداف تعیین شده در این کنفرانس به قرار زیر بوده است:

الف)روشهای توسعه اقتصادی

ب)آشنایی با روشها ومتدهای جهانی مدیریت

ج)آشنایی با اصول واستانداردهای نوین مدیریت راهبردی

د)آشنایی با اصول MBA

و)روشهای کنترل منابع انسانی

ه)آشنایی با اصول مدیریت تعاونی و...

ی)معرفی وتجلیل از فعالان تعاونی در قالب اهدای تندیس ولوح تقدیرویژه سمینار

این همایش با حضور دکتر ربیعی وزیر محترم کار و رفاه اجتماعی ، مسئولین وزارت تعاون وکار ورفاه اجتماعی،مسئولین اتاق تعاون ، مدیران بانک مرکزی اعضای محترم مجلس شورای اسلامی واعضای اتحادیه ها وسندیکاهای مختلف به پایان رسید.

 

2-    همایش آرمان های شش شعار ملی:

زم 7/12/92    مکان : تهران مرکز همایش های بین المللی صدا وسیما

برگزاری این همایش با هدف تاکید بر آرمانهای سال های گذشته وبه منظور حمایت از تولید ملی ،منابع ملی،سرمایه های ملی وخدمات نوین ملی بوده است .این همایش در اسفند ماه 92 با حضور نماینده نهاد ریاست جمهوری ،جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی ،مسئولین عالی رتبه وزارت صنعت ،معدن و تجارت، وزارت تعاون ،کار ورفاه اجتماعی واستاندارد وکیفیت اسلامی در مرکز همایش های بین المللی صدا وسیما برگزار گردید که نهایتا با بحث وگفتگو به منظور دستیابی به اهداف زیر به اتمام رسید:

الف)تاکید بر اقتصاد پویا ورقابتی

ب)تلاش جهت ارائه الگوی پیشرفت ایران اسلامی

ج)تشویق وزمینه سازی برای حرکت های ملی اقتصادی

د)تشویق وتجلیل از سازمانهاوشرکت های موثر در احیای شعارهای ملی در قالب اهدای نشان لیاقت ملی

و)تقدیر از واحدها وسازمانهای موثر در مسیر پیشرفت ،عدالت ورفاه اجتماعی در قالب اهدای لوح ستاره دار (در این همایش شرکت تعاونی فراگیر سرو قامت ابرکوه موفق به دریافت لوح ستاره دار شد.)