ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

معرفی اجمالی

شرکت تعاونی فراگیر سروقامت ابرکوه در اسفندماه 1390 با 1000 نفر سهامدار که ارزش هر سهم آن 9000 تومان بود، تاسیس گردید و با رویکرد ارائه یک تعاونی موفق از ابتدای سال 91 فعالیت خود را در زمینه های مختلف ازجمله: سرمایه گذاری در پالایشگاه GTL ابرکوه به میزان 15 درصد از کل پروژه به عنوان اصلی ترین پروژه شرکت و تقسیم سرمایه در سه بخش تولید(کارخانه خوراک دام و طیور پارس سورینا)، بازرگانی زودبازده(بازرگانی برنج و گوشت، صادرات قیر و...) و سرمایه گذاری میان مدت، به دنبال افزایش سود سهامداران محترم بوده و تا پایان سال 92 بیش از 45درصد سود و ارزش افزوده از فعالیت های جنبی کسب نموده است.

خوراک دام و طیور پارس سورینا

شرکت در بخش صنعت با خرید 4 دانگ از کارخانه خوراک دام و طیور پارس سورینا اقدام به سرمایه گذاری کرد که در این بخش تولیدی_توزیعی، 10 نفر به طور مستقیم و 15 نفر به طور غیر مستقیم مشغول به فعالیت هستند، محصولات این کارخانه علاوه بر شهرستان ابرکوه به شهر های همسایه از جمله هرات و مروست، بهاباد، نیر و... نیز ارسال می شود. هدف شرکت از این اقدام به جریان انداختن سرمایه سهامداران و بکارگیری آن به منظور افزایش فعالیت های تولیدی و افزایش سود سهامداران محترم میباشد.

ادامه مطلب

parssorina

پالایشگاه G.T.L

مهم ترین پروژه شرکت مشارکت در تاسیس و راه اندازی پالایشگاه جی.تی.ال ابرکوه می باشد که این پالایشگاه با هدف تولید بنزین و گازوئیل از خط لوله 56 اینچ هشتم سراسری درسال 91 کلید خورد و تا کنون کلیه ی مجوزهای خوراک، محیط زیست و آب و برق در زمینی به وسعت 100 هکتار گرفته شده که 15 درصد از سهام این پروژه متعلق به شرکت تعاونی فراگیر سروقامت ابرکوه می باشد.

 

GTL

 

نوبت دوم مجمع عمومی فوق العاده سال 95 شرکت تعاونی فراگیر ملی کارگری سروقامت ابرکوه برگزار گردید

پس از اعلام رسمیت جلسه، از طرف آقای محمدرضا عابدی رئیس هیئت مدیره، نسبت به انتخاب هیات رئیسه و ناظرین مجمع رأی گیری به عمل آمد که در نتیجه آقای غلامرضا رضائی به سمت رئیس و آقای حسین فلاح به سمت منشی و آقایان علی بقائی و ابوالفضل کارگران به عنوان ناظرین مجمع انتخاب شدند.

در این جلسه که نمایندگان منتخب مجامع عمومی 23 و 30 بهمن ماه 94 اصالتاً در آن حضور داشتند مفاد ذیل مطرح و تصمیمات زیر اتخاذ گردید:

الف) در ماده 1 اساسنامه نام شرکت تعاونی بدین صورت اصلاح گردید: شرکت تعاونی فراگیر ملی کارگری سروقامت ابرکوه و نوع آن تولیدی-توزیعی.

01

 

ب) طبق دستور جلسه مجمع، اساسنامه جدید تعاونی با توجه به اصلاحات قانون بخش تعاونی با 52 ماده و 31 تبصره تصویب گردید. از جمله مفاد قابل ذکر در اساسنامه جدید می توان به شرایط عضویت در هیئت مدیره اشاره نمود که به شرح زیر می باشد:  

02

 

این مجمع رأس ساعت 20:30 روز جمعه مورخ 95/02/24 آغاز گردید و در ساعت 21:45 با ذکر صلواتی خاتمه یافت.