ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

معرفی اجمالی

شرکت تعاونی فراگیر سروقامت ابرکوه در اسفندماه 1390 با 1000 نفر سهامدار که ارزش هر سهم آن 9000 تومان بود، تاسیس گردید و با رویکرد ارائه یک تعاونی موفق از ابتدای سال 91 فعالیت خود را در زمینه های مختلف ازجمله: سرمایه گذاری در پالایشگاه GTL ابرکوه به میزان 15 درصد از کل پروژه به عنوان اصلی ترین پروژه شرکت و تقسیم سرمایه در سه بخش تولید(کارخانه خوراک دام و طیور پارس سورینا)، بازرگانی زودبازده(بازرگانی برنج و گوشت، صادرات قیر و...) و سرمایه گذاری میان مدت، به دنبال افزایش سود سهامداران محترم بوده و تا پایان سال 92 بیش از 45درصد سود و ارزش افزوده از فعالیت های جنبی کسب نموده است.

خوراک دام و طیور پارس سورینا

شرکت در بخش صنعت با خرید 4 دانگ از کارخانه خوراک دام و طیور پارس سورینا اقدام به سرمایه گذاری کرد که در این بخش تولیدی_توزیعی، 10 نفر به طور مستقیم و 15 نفر به طور غیر مستقیم مشغول به فعالیت هستند، محصولات این کارخانه علاوه بر شهرستان ابرکوه به شهر های همسایه از جمله هرات و مروست، بهاباد، نیر و... نیز ارسال می شود. هدف شرکت از این اقدام به جریان انداختن سرمایه سهامداران و بکارگیری آن به منظور افزایش فعالیت های تولیدی و افزایش سود سهامداران محترم میباشد.

ادامه مطلب

parssorina

پالایشگاه G.T.L

مهم ترین پروژه شرکت مشارکت در تاسیس و راه اندازی پالایشگاه جی.تی.ال ابرکوه می باشد که این پالایشگاه با هدف تولید بنزین و گازوئیل از خط لوله 56 اینچ هشتم سراسری درسال 91 کلید خورد و تا کنون کلیه ی مجوزهای خوراک، محیط زیست و آب و برق در زمینی به وسعت 100 هکتار گرفته شده که 15 درصد از سهام این پروژه متعلق به شرکت تعاونی فراگیر سروقامت ابرکوه می باشد.

 

GTL

 

شرکت تعاونی فراگیر سروقامت ابرکوه مفتخر به دریافت نشان زرین عملکردی تولید و صادرات از معاون محترم وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت تعاونی فراگیر سروقامت ابرکوه، هشتمين همايش ملي بهره وري با هدف استعداديابي، توانمندسازي، معرفي و اعطاي جايزه ملي تعاوني هاي بهره ور بیست و هشت اردیبهشت ماه94 در سالن تلاش وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعي در تهران برگزار گرديد که این شرکت مفتخر به دریافت نشان زرین عملکردی تولید و صادرات از معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی آقای مهندس کلانتری گردید.

01

اين همايش که با حضور دکتر علی ربیعی وزير تعاون، کار و رفاه اجتماعي و به همت معاونت امور تعاون این وزارت و انجمن بهره وري ايران برگزار گردید، جمعي از تعاونگران و مديران اتحاديه ها و تعاوني هاي سراسر کشور حضور داشتند. وزير تعاون، کار و رفاه اجتماعي در این همایش بخش تعاوني را يکي از راهکارهاي برون رفت از مشکلات اقتصادي برشمرد و خاطر نشان کرد: تعاوني هاي توليدي، مصرف و نوع جديدي از تعاوني هاي بازاريابي مي توانند با رويکردهاي عدالت محورانه الگوهاي مناسب اقتصادي داشته باشند که به بهبود شرايط جامعه منجر می شود.

دکتر علی ربیعی با تأکيد بر برنامه ريزي در بخش تعاون افزود: همايش امروز براي توجه دولت به تعاوني ها بعنوان يک راهبرد به شمارش مي رود.

گفتنی است در اين مراسم معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، رياست سازمان بهره وري و نيز تعدادي از اساتيد و مديران مرتبط با بخش تعاون در خصوص مفاهيم و نيازهاي حصول بهره وري در بنگاه هاي تعاوني و نيز تحقق رشد اقتصادي مطالبی را بیان نمودند.

04

برخی از اهداف برگزاری همایش:

1- تقویت ارتباطات و ایجاد بسترهای مناسب هم اندیشی و تبادل نظر نخبگان بهره وری، مدیران و کارشناسان، مسئولین و نهادهای تصمیم گیر، بنگاه ها وتعاونی ها، نخبگان فعال و کارآفرینان برتر در عرصه های مختلف

2- تحلیل، نقد و بررسی آخرین وضعیت بهره وری داخلی و خارجی و ارائه آخرین اخبار، قوانین و مقررات صادره موثر بهره وری

3- ایجاد جنبش و حرکت ملی در راستای ارتقای بهروری کشور با تأکید بر بخش تعاونی

4- ایجاد رقابت، تشویق و ترغیب بنگاه ها، تعاونی ها و نهادها برای اندازه گیری و تجزیه و تحلیل شاخص های بهره وری و انجام پروژه های بهبود با بهره گیری از مدل های مدیریت  کیفیت و بهره وری

5- تشویق و ترغیب مؤسسات بزرگ تعاونی و ایفای رسالت اجتماعی در مسیر ارتقاء بهره وری و رشد اقتصادی کشور

6- شناسایی و تجلیل از بهره ورترین و پرتلاش ترین سازمان ها، شرکت ها و مدیران بنگاه ها و تعاونی های سرآمد

شایان ذکر است شرکت کنندگان در این همایش، تولید کنندگان و فعالان عرصه های اقتصادی بودند که در پایان مراسم تندیس جشنواره به آنها اهدا گردید. 

03