ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

معرفی اجمالی

شرکت تعاونی فراگیر سروقامت ابرکوه در اسفندماه 1390 با 1000 نفر سهامدار که ارزش هر سهم آن 9000 تومان بود، تاسیس گردید و با رویکرد ارائه یک تعاونی موفق از ابتدای سال 91 فعالیت خود را در زمینه های مختلف ازجمله: سرمایه گذاری در پالایشگاه GTL ابرکوه به میزان 15 درصد از کل پروژه به عنوان اصلی ترین پروژه شرکت و تقسیم سرمایه در سه بخش تولید(کارخانه خوراک دام و طیور پارس سورینا)، بازرگانی زودبازده(بازرگانی برنج و گوشت، صادرات قیر و...) و سرمایه گذاری میان مدت، به دنبال افزایش سود سهامداران محترم بوده و تا پایان سال 92 بیش از 45درصد سود و ارزش افزوده از فعالیت های جنبی کسب نموده است.

خوراک دام و طیور پارس سورینا

شرکت در بخش صنعت با خرید 4 دانگ از کارخانه خوراک دام و طیور پارس سورینا اقدام به سرمایه گذاری کرد که در این بخش تولیدی_توزیعی، 10 نفر به طور مستقیم و 15 نفر به طور غیر مستقیم مشغول به فعالیت هستند، محصولات این کارخانه علاوه بر شهرستان ابرکوه به شهر های همسایه از جمله هرات و مروست، بهاباد، نیر و... نیز ارسال می شود. هدف شرکت از این اقدام به جریان انداختن سرمایه سهامداران و بکارگیری آن به منظور افزایش فعالیت های تولیدی و افزایش سود سهامداران محترم میباشد.

ادامه مطلب

parssorina

پالایشگاه G.T.L

مهم ترین پروژه شرکت مشارکت در تاسیس و راه اندازی پالایشگاه جی.تی.ال ابرکوه می باشد که این پالایشگاه با هدف تولید بنزین و گازوئیل از خط لوله 56 اینچ هشتم سراسری درسال 91 کلید خورد و تا کنون کلیه ی مجوزهای خوراک، محیط زیست و آب و برق در زمینی به وسعت 100 هکتار گرفته شده که 15 درصد از سهام این پروژه متعلق به شرکت تعاونی فراگیر سروقامت ابرکوه می باشد.

 

GTL

 

حضور و دریافت تندیس شرکت تعاونی فراگیر سروقامت ابرکوه در همایش هفت شعار و نشان حمایت ملی سال 94

شرکت تعاونی فراگیر سرو قامت ابرکوه در این کنفرانس که در تاریخ 14 اردیبهشت 1394 در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار گردید حضور یافت و تندیس هفت شعار و حمایت ملی را در یافت نمود.

01

این همایش که با سخنرانی مهندس مهدی فیروزی مدیر عامل محترم شرکت Mfcooperation آلمان، مهندس علی تعقلی مدیر عامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک، دکتر غلامرضا مصباحی مقدم نماینده محترم مجلس شورای اسلامی، دکتر محمد خوش چهره نماینده محترم هفتمین دوره مجلس شورای اسلامی، آیت ا... حاج سید محمد واعظ موسوی عضو محترم مجلس خبرگان رهبری همراه بود در راستای بررسی جنبه های مختلف شعار سال برگزار گردید.

سخنرانان در این مراسم به ارائه مطالبی با موضوعاتی نظیر ارائه راهکار برای اعمال مدیریت عقلایی و مدبرانه، توسعه و ایجاد جو کارآفرینی، انگیزش افراد برای تبدیل به سردمداران موفقیت در سازمان، تاکید بر مزیت های تولید داخل و تلاش برای خود اتکایی، ایجاد اعتماد مبتنی بر بینش و بصیرت ایجاد شده در جهت رشد و توسعه بیشتر و ... پرداختند.                                                          

اهداف و محورهای همایش:

1- بررسی جنبه های مختلف شعار امسال

2- موانع تحقق شعارهای اقتصادی

3- ارائه راهکارهای مناسب برای تحقق شعار رهبری

4- تشخیص حوزه های فشار (در شرایط تحریم کنونی) و متعاقباً تلاش برای کنترل و بی اثر کردن آن ها

5 - ارائه راهکار برای تبدیل چنین فشارهایی به فرصت

6- اهمیت فرهنگ سازی در دستیابی به اقتصاد پویا

7- ایجاد انگیزه و جلب مشارکت همگانی

02

شرکت کنندگان در این همایش، تولید کنندگان و فعالان عرصه های اقتصادی بودند که در پایان این همایش تندیس جشنواره به آنها اهدا گردید.