ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

معرفی اجمالی

شرکت تعاونی فراگیر سروقامت ابرکوه در اسفندماه 1390 با 1000 نفر سهامدار که ارزش هر سهم آن 9000 تومان بود، تاسیس گردید و با رویکرد ارائه یک تعاونی موفق از ابتدای سال 91 فعالیت خود را در زمینه های مختلف ازجمله: سرمایه گذاری در پالایشگاه GTL ابرکوه به میزان 15 درصد از کل پروژه به عنوان اصلی ترین پروژه شرکت و تقسیم سرمایه در سه بخش تولید(کارخانه خوراک دام و طیور پارس سورینا)، بازرگانی زودبازده(بازرگانی برنج و گوشت، صادرات قیر و...) و سرمایه گذاری میان مدت، به دنبال افزایش سود سهامداران محترم بوده و تا پایان سال 92 بیش از 45درصد سود و ارزش افزوده از فعالیت های جنبی کسب نموده است.

خوراک دام و طیور پارس سورینا

شرکت در بخش صنعت با خرید 4 دانگ از کارخانه خوراک دام و طیور پارس سورینا اقدام به سرمایه گذاری کرد که در این بخش تولیدی_توزیعی، 10 نفر به طور مستقیم و 15 نفر به طور غیر مستقیم مشغول به فعالیت هستند، محصولات این کارخانه علاوه بر شهرستان ابرکوه به شهر های همسایه از جمله هرات و مروست، بهاباد، نیر و... نیز ارسال می شود. هدف شرکت از این اقدام به جریان انداختن سرمایه سهامداران و بکارگیری آن به منظور افزایش فعالیت های تولیدی و افزایش سود سهامداران محترم میباشد.

ادامه مطلب

parssorina

پالایشگاه G.T.L

مهم ترین پروژه شرکت مشارکت در تاسیس و راه اندازی پالایشگاه جی.تی.ال ابرکوه می باشد که این پالایشگاه با هدف تولید بنزین و گازوئیل از خط لوله 56 اینچ هشتم سراسری درسال 91 کلید خورد و تا کنون کلیه ی مجوزهای خوراک، محیط زیست و آب و برق در زمینی به وسعت 100 هکتار گرفته شده که 15 درصد از سهام این پروژه متعلق به شرکت تعاونی فراگیر سروقامت ابرکوه می باشد.

 

GTL

 

حضور و دریافت تندیس از نخستين كنفرانس علمي و تخصصي سيستمهاي نوين اشتغال و كارآفريني

شرکت تعاونی فراگیر سروقامت ابرکوهدر این کنفرانس که در تاریخ 24 آبان 1393 و در مركز همايشهاي بين المللي سازمان صدا و سيما برگزار گردید حضور یافت و تندیس حمایت از کارآفرینی و اشتغالزایی را دریافت نمود.

در این کنفرانس علمی و تخصصی که به همت سازمان فنی و حرفه ای کشور برگزار گردیده بود دکتر مهرداد بذرپاش عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی و عضو كميسيون صنايع و معادن مجلس درباره قاچاق كالا به كشور كه مانع اصلي بر سر راه توليد، اشتغال و كارآفريني است گفت: انسداد مرزها روش كارآمدي براي جلوگيري از قاچاق نيست عامل اصلي كاهش قاچاق در كشور، اجرايي كردن ايران‌كد و طرح شنبم است. وي اظهار داشت: اكنون كشور با چند حوزه مشكل اساسي دارد كه از جمله آنها نظام يارانه‌اي، اجراي فازهاي هدفمندي يارانه‌ها، پرداخت سهم توليد و بطور خاص حذف دهك‌ غيرنيازمند است كه جزو اولويت‌هاي اساسي مجلس محسوب مي‌شوند تا در اين زمينه اصلاحاتي صورت گيرد.

Karafarini93-2

علی اصغر جهانگیری کارآفرین برتر کشوری و عضو هیئت علمی دانشگاه تربیت مدرس در این کنفرانس گفت: حوزه كارآفريني و اشتغال در كشور به انحراف كشيده شده و بيشتر به جاي اينكه كارآفريني و اشتغال براساس فرهنگ و ساختار كشورمان اجرايي شود متاسفانه از الگوهاي خارجي كه سنخيتي با فرهنگ ايراني ندارد استفاده ميشود. وي تصريح كرد: اين اشتباهات باعث افزايش نرخ بيكاري تا مرز 28درصد در كشور شده و اكنون وقت آن فرارسيده كه يك نگاه‌واقع ‌بينانه و دلسوزانه و نوع تفكر نسبت به اين موضوعات تغيير پيدا كند.

همچنین این کنفرانس با حضور دکتر ابراهیم مداحی، رئیس کمیسیون چشم انداز و نخبگان مجمع تشخیص مصلحت نظام، آقای بهزاد محمودی معاون پایش، نظارت و ارزیابی سازمان ملی بهره وری ایران و مسئولین سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، جمعی از اساتید و کارشناسان برتر کشور در عرصه ی کارآفرینی و بیش از 300 شرکت صنعتی از سراسر کشورهمراه بود که طی آن از کارآفرینان برتر کشور تقدیر بعمل آمد.

علی اصغر جهانگیری با موضوع اشتغال از ایده تا عمل، دکتر وحید ناصحی فر با موضوع استفاده از نیروهای متخصص با آموزش های مهارتی در جهت توسعه سازمان، دکتر محمود محمدیان با موضوع چگونه در قلب مشتری رخنه کنیم، پرفسور محمد حسین ادیب با موضوع مشاغل روبه افول و ظهور مشاغل جدید با تکیه بر خلاقیت و کارآفرینی، دکتر محسن سهرابی با موضوع روش های نوین سرمایه گذاری مالی سازمان ها در بازار رقابتی، دکتر جمال قمری با موضوع هوش مذاکره و سرنوشت کارآفرین، مهندس برزگر خلیلی با موضوع تغییرات، کارآفرینی و حوزه های جدید درآمدزایی و دکتر محمد صالح کردستانی با موضوع عمده دلایل بیکاری و عدم اشتغال فارغ التحصیلان به ایراد سخنرانی در این کنفرانس پرداختند.