ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

معرفی اجمالی

شرکت تعاونی فراگیر سروقامت ابرکوه در اسفندماه 1390 با 1000 نفر سهامدار که ارزش هر سهم آن 9000 تومان بود، تاسیس گردید و با رویکرد ارائه یک تعاونی موفق از ابتدای سال 91 فعالیت خود را در زمینه های مختلف ازجمله: سرمایه گذاری در پالایشگاه GTL ابرکوه به میزان 15 درصد از کل پروژه به عنوان اصلی ترین پروژه شرکت و تقسیم سرمایه در سه بخش تولید(کارخانه خوراک دام و طیور پارس سورینا)، بازرگانی زودبازده(بازرگانی برنج و گوشت، صادرات قیر و...) و سرمایه گذاری میان مدت، به دنبال افزایش سود سهامداران محترم بوده و تا پایان سال 92 بیش از 45درصد سود و ارزش افزوده از فعالیت های جنبی کسب نموده است.

خوراک دام و طیور پارس سورینا

شرکت در بخش صنعت با خرید 4 دانگ از کارخانه خوراک دام و طیور پارس سورینا اقدام به سرمایه گذاری کرد که در این بخش تولیدی_توزیعی، 10 نفر به طور مستقیم و 15 نفر به طور غیر مستقیم مشغول به فعالیت هستند، محصولات این کارخانه علاوه بر شهرستان ابرکوه به شهر های همسایه از جمله هرات و مروست، بهاباد، نیر و... نیز ارسال می شود. هدف شرکت از این اقدام به جریان انداختن سرمایه سهامداران و بکارگیری آن به منظور افزایش فعالیت های تولیدی و افزایش سود سهامداران محترم میباشد.

ادامه مطلب

parssorina

پالایشگاه G.T.L

مهم ترین پروژه شرکت مشارکت در تاسیس و راه اندازی پالایشگاه جی.تی.ال ابرکوه می باشد که این پالایشگاه با هدف تولید بنزین و گازوئیل از خط لوله 56 اینچ هشتم سراسری درسال 91 کلید خورد و تا کنون کلیه ی مجوزهای خوراک، محیط زیست و آب و برق در زمینی به وسعت 100 هکتار گرفته شده که 15 درصد از سهام این پروژه متعلق به شرکت تعاونی فراگیر سروقامت ابرکوه می باشد.

 

GTL

 

حضور و دریافت تندیس شرکت تعاونی فراگیر سروقامت ابرکوه در چهارمین همایش استانداردها، پلی به سوی بازارهای جهانی

چهارمین همایش استانداردها، پلی به سوی بازارهای جهانی با رویکرد تولیدات کیفی صادرات محور در راستای حمایت از برند ایرانی در مرکز همایش های بین المللی سازمان صدا و سیما برگزار گردید. در ابتدا دبیر همایش (دکتر کوهستانی) درباره اهداف همایش و معیارهای ارزیابی آن توضیحاتی را ارائه نمود. سپس سخنرانان این همایش از جمله (مهندس غلامزاده، مدیر مرکز ملی شماره گذاری کالا)، ( مهندس رضا نیسانی مجری استانداردTQM)، (مهندس مسلم بیات مدیر کل استاندارد تهران)، (دکتر عظیم فضلی پور عضو کمیته علمی سازمان جهانی علائم تجاری و نماینده اتحادیه اروپا در برنامه شایستگی مدیریت EBC*L)، (دکتر محمدرضا خان محمدی نماینده مجلس و نائب رئیس دوم کمیسیون صنایع و معادن)، (دکتر علی کرمانشاه مدیر عامل سازمان مدیریت صنعتی) به ارائه مطالبی با محورهای استانداردها زیر بنای کیفیت تولیدات صادرات محور، استانداردها دروازه ورود به بازارهای جهانی و لزوم توجه به استاندارد و نقش آن در زندگی روزمره، محوریت تولید استاندارد برای از بین بردن قاچاق کالا، بازیابی، تقویت و استحکام پایه های صادرات و رقابت در سطح جهانی و همچنین ترویج فرهنگ کار و تولید و سرمایه گذاری داخلی در سایه استاندارد،و... پرداختند.

اهداف و محورهای همایش :

  • ترویج فرهنگ استاندارد و توجه به کیفیت با رویکرد صادراتی
  • ارتقاء کیفیت محصولات و خدمات با رویکرد کاهش قاچاق کالا
  • اهمیت به تولید با هدف صادرات
  • معرفی استانداردهای نوین صنعت و تجارت

مهمانان این همایش تولیدکنندگان و فعالان عرصه های اقتصادی بودندکه در پایان این همایش تندیس جشنواره به آنان اهدا گردید.

sass