ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

معرفی اجمالی

شرکت تعاونی فراگیر سروقامت ابرکوه در اسفندماه 1390 با 1000 نفر سهامدار که ارزش هر سهم آن 9000 تومان بود، تاسیس گردید و با رویکرد ارائه یک تعاونی موفق از ابتدای سال 91 فعالیت خود را در زمینه های مختلف ازجمله: سرمایه گذاری در پالایشگاه GTL ابرکوه به میزان 15 درصد از کل پروژه به عنوان اصلی ترین پروژه شرکت و تقسیم سرمایه در سه بخش تولید(کارخانه خوراک دام و طیور پارس سورینا)، بازرگانی زودبازده(بازرگانی برنج و گوشت، صادرات قیر و...) و سرمایه گذاری میان مدت، به دنبال افزایش سود سهامداران محترم بوده و تا پایان سال 92 بیش از 45درصد سود و ارزش افزوده از فعالیت های جنبی کسب نموده است.

خوراک دام و طیور پارس سورینا

شرکت در بخش صنعت با خرید 4 دانگ از کارخانه خوراک دام و طیور پارس سورینا اقدام به سرمایه گذاری کرد که در این بخش تولیدی_توزیعی، 10 نفر به طور مستقیم و 15 نفر به طور غیر مستقیم مشغول به فعالیت هستند، محصولات این کارخانه علاوه بر شهرستان ابرکوه به شهر های همسایه از جمله هرات و مروست، بهاباد، نیر و... نیز ارسال می شود. هدف شرکت از این اقدام به جریان انداختن سرمایه سهامداران و بکارگیری آن به منظور افزایش فعالیت های تولیدی و افزایش سود سهامداران محترم میباشد.

ادامه مطلب

parssorina

پالایشگاه G.T.L

مهم ترین پروژه شرکت مشارکت در تاسیس و راه اندازی پالایشگاه جی.تی.ال ابرکوه می باشد که این پالایشگاه با هدف تولید بنزین و گازوئیل از خط لوله 56 اینچ هشتم سراسری درسال 91 کلید خورد و تا کنون کلیه ی مجوزهای خوراک، محیط زیست و آب و برق در زمینی به وسعت 100 هکتار گرفته شده که 15 درصد از سهام این پروژه متعلق به شرکت تعاونی فراگیر سروقامت ابرکوه می باشد.

 

GTL

 

دریافت تندیس از سومین جشنواره جایزه ملی تعالی مدیریت تعاونی

1393/5/14  مکان: تهران، مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما

شرکت فراگیر سروقامت از سومین جشنواره جایزه ملی تعالی مدیریت تعاونی که با حضور دکتر ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد، موفق به دریافت تندیس گردید.لازم به ذکر است که در همایش سال گذشته این شرکت تنها تعاونی برتر در استان یزد بود که این تندیس را دریافت نمود.

 

 

در این جشنواره با حضور صاحبنظران و فعالان بخش تعاونی ، در 2 پانل،راهکارهای تعالی و بهبود مدیریت تعاونی ها و همچنین توسعه بخش تعاون و روش های تامین منابع مالی تعاونی ها مورد بررسی قرار گرفت. ایراد سخنرانی توسط مقامات عالی رتبه دولتی از جمله رئیس فراکسیون تعاون مجلس شورای اسلامی، معاون بانک توسعه و تعاون،معاون و مشاور وزیر تعاون، دبیر کل اتاق تعاون، اساتید  دانشگاه ها و صاحبنظران بخش تعاونی، معرفی و تجلیل از تعاونی های برجسته و فعال کشور، اعطای جایزه ملی تعالی مدیریت تعاون در سه سطح تندیس،تقدیر نامه و گواهی تعهد به تعالی، برپایی نمایشگاه جانبی از کالاها و خدمات تعاونی ها، تجلیل از فعالان، پیشکسوتان و سازمان های موثر در توسعه بخش تعاونی از برنامه های این جشنواره بود.

 


به نقل از خبرنگار واحد مرکزی خبر، علی ربیعی در"سومین جشنواره جایزه ملی تعالی مدیریت تعاونی" تاکید کرد: برای توسعه زیرساختی در بخش تعاون  به تغییر نگرش و تغییر فرهنگ در این حوزه نیاز داریم.باید تعاون را به صورت چهره ای نورانی و فرهنگی  عرضه کنیم و توانمندی هایش را ارتقاء دهیم و اهمیتش  را بیشتر کنیم .وی گفت: ادبیات تعاون نیازمند تغییر  است و باید الگوهای عملی خوب تعاون را استخراج و به جامعه معرفی کنیم زیرا جامعه باید به سمت انتقال تجارب و دانسته ها حرکت کند .در این جشنواره مراسم معارفه سید حمید کلانتری معاون جدید امور تعاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و تودیع حسینی نیا برگزار گردیده و از زحمات حسینی نیا با اهدای لوح و هدایایی تقدیر شد.

 

 

خانه تعاونگران ایران از سال ۱۳۹۱ اقدام به ارزیابی تعاونی ها و اعطای جایزه ملی تعالی مدیریت تعاونی کرده است و حضور تعاونی ها در این فرآیند زمینه افزایش توان رقابتی آنها با یکدیگر و اطلاع از وضع عملکردی را فراهم می کند.همچنین باعث می شود تعاونی ها گام‌های بلندی را در مسیر تعالی برداشته و ضمن افزایش توان رقابتی، بر پایداری تعاونی خود افزوده و در تحقق اهداف سازمانی به موفقیت‌های بیشتری دست یابند. جايزه ملّي تعالیمدیریت تعاونی اهداف ذيل را مد نظر دارد:   
• 
ايجاد فضاي رقابتي براي تعالي تعاونی ها   
• 
تشويق تعاونی ها براي انجام عمليات خود ارزيابي و شناخت نقاط قوت و زمينه هاي قابل بهبود
• 
ايجاد فضاي لازم براي تبادل تجربيات موفق تعاونی ها