ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

معرفی اجمالی

شرکت تعاونی فراگیر سروقامت ابرکوه در اسفندماه 1390 با 1000 نفر سهامدار که ارزش هر سهم آن 9000 تومان بود، تاسیس گردید و با رویکرد ارائه یک تعاونی موفق از ابتدای سال 91 فعالیت خود را در زمینه های مختلف ازجمله: سرمایه گذاری در پالایشگاه GTL ابرکوه به میزان 15 درصد از کل پروژه به عنوان اصلی ترین پروژه شرکت و تقسیم سرمایه در سه بخش تولید(کارخانه خوراک دام و طیور پارس سورینا)، بازرگانی زودبازده(بازرگانی برنج و گوشت، صادرات قیر و...) و سرمایه گذاری میان مدت، به دنبال افزایش سود سهامداران محترم بوده و تا پایان سال 92 بیش از 45درصد سود و ارزش افزوده از فعالیت های جنبی کسب نموده است.

خوراک دام و طیور پارس سورینا

شرکت در بخش صنعت با خرید 4 دانگ از کارخانه خوراک دام و طیور پارس سورینا اقدام به سرمایه گذاری کرد که در این بخش تولیدی_توزیعی، 10 نفر به طور مستقیم و 15 نفر به طور غیر مستقیم مشغول به فعالیت هستند، محصولات این کارخانه علاوه بر شهرستان ابرکوه به شهر های همسایه از جمله هرات و مروست، بهاباد، نیر و... نیز ارسال می شود. هدف شرکت از این اقدام به جریان انداختن سرمایه سهامداران و بکارگیری آن به منظور افزایش فعالیت های تولیدی و افزایش سود سهامداران محترم میباشد.

ادامه مطلب

parssorina

پالایشگاه G.T.L

مهم ترین پروژه شرکت مشارکت در تاسیس و راه اندازی پالایشگاه جی.تی.ال ابرکوه می باشد که این پالایشگاه با هدف تولید بنزین و گازوئیل از خط لوله 56 اینچ هشتم سراسری درسال 91 کلید خورد و تا کنون کلیه ی مجوزهای خوراک، محیط زیست و آب و برق در زمینی به وسعت 100 هکتار گرفته شده که 15 درصد از سهام این پروژه متعلق به شرکت تعاونی فراگیر سروقامت ابرکوه می باشد.

 

GTL

 

نتایج نهایی مسابقه تعاون و سرو قامت

همزمان با ولادت امام حسن مجتبی(ع)، نتایج مسابقه تعاون و سروقامت اعلام شد. به دلیل اینکه تعداد زیاد و قابل توجهی از پاسخ های ارسالی صحیح بوده است، بنابراین لحاظ کردن پاسخنامه ­هایی با یک یا دو غلط در قرعه­ کشی امکان­ پذیر نبود. ضمناً برای رعایت انصاف و ضایع نشدن حق دیگران، تعداد پاسخ های صحیح با ایمیل­ های تکراری را حذف نموده و تمام تلاشمان را برای بررسی بدون خطا و قرعه­ کشی عادلانه انجام        داده ایم. تعداد پاسخ های صحیح دریافتی 277 نفر بوده است که پس از قرعه­ کشی برندگان مسابقه به شرح زیر می­باشند.

* برندگان جوایز ویژه مسابقه تعاون و سروقامت

 

ردیف

نام و نام خانوادگی و نام شهر

نوع جایزه

1

سرکار خانم هدی پور رحیمی از کرمانشاه

برنده کمک هزینه سفر به عتبات عالیات

به مبلغ یک میلیون و دویست هزار تومان

2

جناب آقای حمیدرضا لک از تهران

برنده کمک هزینه سفر به مشهد مقدس

به مبلغ چهارصد هزار تومان

3

جناب آقای حسن قامتی قمصری از کاشان

برنده کمک هزینه سفر به مشهد مقدس

به مبلغ چهارصد هزار تومان

4

جناب آقای مرتضی فیض عارفی از یزد

برنده کمک هزینه سفر به مشهد مقدس

به مبلغ چهارصد هزار تومان

5

جناب آقای سجاد احمدی از کرمانشاه

برنده سکه تمام بهار آزادی

6

جناب آقای مصطفی قاسمی بغداد آبادی از یزد

برنده نیم سکه بهار آزادی

7

سرکار خانم فاطمه قاسمی بغداد آبادی از یزد

برنده ربع سکه بهار آزادی

 

* برندگان یک سهم از شرکت تعاونی

جهت دریافت فایل برندگان یک سهم شرکت لطفا از اینجا اقدام فرمایید.

برای دریافت فرم اطلاعات برندگان یک سهم شرکت از اینجا اقدام فرمایید

برای دریافت فرم اطلاعات برندگان ویژه شرکت از اینجا اقدام فرمایید