ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

معرفی اجمالی

شرکت تعاونی فراگیر سروقامت ابرکوه در اسفندماه 1390 با 1000 نفر سهامدار که ارزش هر سهم آن 9000 تومان بود، تاسیس گردید و با رویکرد ارائه یک تعاونی موفق از ابتدای سال 91 فعالیت خود را در زمینه های مختلف ازجمله: سرمایه گذاری در پالایشگاه GTL ابرکوه به میزان 15 درصد از کل پروژه به عنوان اصلی ترین پروژه شرکت و تقسیم سرمایه در سه بخش تولید(کارخانه خوراک دام و طیور پارس سورینا)، بازرگانی زودبازده(بازرگانی برنج و گوشت، صادرات قیر و...) و سرمایه گذاری میان مدت، به دنبال افزایش سود سهامداران محترم بوده و تا پایان سال 92 بیش از 45درصد سود و ارزش افزوده از فعالیت های جنبی کسب نموده است.

خوراک دام و طیور پارس سورینا

شرکت در بخش صنعت با خرید 4 دانگ از کارخانه خوراک دام و طیور پارس سورینا اقدام به سرمایه گذاری کرد که در این بخش تولیدی_توزیعی، 10 نفر به طور مستقیم و 15 نفر به طور غیر مستقیم مشغول به فعالیت هستند، محصولات این کارخانه علاوه بر شهرستان ابرکوه به شهر های همسایه از جمله هرات و مروست، بهاباد، نیر و... نیز ارسال می شود. هدف شرکت از این اقدام به جریان انداختن سرمایه سهامداران و بکارگیری آن به منظور افزایش فعالیت های تولیدی و افزایش سود سهامداران محترم میباشد.

ادامه مطلب

parssorina

پالایشگاه G.T.L

مهم ترین پروژه شرکت مشارکت در تاسیس و راه اندازی پالایشگاه جی.تی.ال ابرکوه می باشد که این پالایشگاه با هدف تولید بنزین و گازوئیل از خط لوله 56 اینچ هشتم سراسری درسال 91 کلید خورد و تا کنون کلیه ی مجوزهای خوراک، محیط زیست و آب و برق در زمینی به وسعت 100 هکتار گرفته شده که 15 درصد از سهام این پروژه متعلق به شرکت تعاونی فراگیر سروقامت ابرکوه می باشد.

 

GTL

 

برگزاری سومین مجمع عمومی سالیانه شرکت تعاونی فراگیر سروقامت:

اینمجمع که در تاریخ 1393/4/6 در مصلی شهدای محراب ابرکوه برگزار گردید ، پس از عطرآگین شدن فضای مجمع با تلاوت آیاتی از قرآن کریم درباره تعاون و سرود جمهوری اسلامی ایران ، آقای محمدرضا عابدی رئیس هیئت مدیره به سهامداران خیرمقدم گفته و انتخابات هیئت ریئسه مجمع صورت گرفت. سپس گزارش هیئت مدیره و بازرسین شرکت درباره فعالیت های شرکت و گزارش مالی ارائه گردید.در ادامه مدیرعامل شرکت درباره موضوعات زیر به تفصیل بحث و گفتگو نمود:

1-پیگیری پروژه پالایشگاه که مصوبه مهم سفر مقام معظم رهبری می باشد.

2-تقسیم سرمایه شرکت در سه بخش تولید (کارخانه خوراک دام وطیور پارس سورینا) ، بازرگانی زودبازده (برنج و گوشت ،قیر و...) و سرمایه گذاری میان مدت.

3-میزان 45 درصد سود و ارزش افزوده تا پایان سال 1392: جمعاَ مبلغ 2 میلیارد و 300 میلیون تومان که به تفکیک 1 میلیارد و 600 میلیون تومان سود و 700 میلیون تومان ارزش افزوده می باشد.

4-اعلام خرید زمینی تجاری با ساخت قسمتی از یک طبقه ومجوز ساخت سه طبقه به منظور تأسیس یک فروشگاه و ساخت شرکت .

5-دریافت گواهینامه ISO9001 ، ISO14001 ،OHSAS18001 و سیستم یکپارچه مدیریتی IMS

سپس آقای بهرامی به سوالات حاضرین پاسخ داده و بعد از آن انتخابات بازرسین شرکت صورت گرفت. از مصوبات دیگر این مجمع افزایش سرمایه شرکت بوده است.