ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

معرفی اجمالی

شرکت تعاونی فراگیر سروقامت ابرکوه در اسفندماه 1390 با 1000 نفر سهامدار که ارزش هر سهم آن 9000 تومان بود، تاسیس گردید و با رویکرد ارائه یک تعاونی موفق از ابتدای سال 91 فعالیت خود را در زمینه های مختلف ازجمله: سرمایه گذاری در پالایشگاه GTL ابرکوه به میزان 15 درصد از کل پروژه به عنوان اصلی ترین پروژه شرکت و تقسیم سرمایه در سه بخش تولید(کارخانه خوراک دام و طیور پارس سورینا)، بازرگانی زودبازده(بازرگانی برنج و گوشت، صادرات قیر و...) و سرمایه گذاری میان مدت، به دنبال افزایش سود سهامداران محترم بوده و تا پایان سال 92 بیش از 45درصد سود و ارزش افزوده از فعالیت های جنبی کسب نموده است.

خوراک دام و طیور پارس سورینا

شرکت در بخش صنعت با خرید 4 دانگ از کارخانه خوراک دام و طیور پارس سورینا اقدام به سرمایه گذاری کرد که در این بخش تولیدی_توزیعی، 10 نفر به طور مستقیم و 15 نفر به طور غیر مستقیم مشغول به فعالیت هستند، محصولات این کارخانه علاوه بر شهرستان ابرکوه به شهر های همسایه از جمله هرات و مروست، بهاباد، نیر و... نیز ارسال می شود. هدف شرکت از این اقدام به جریان انداختن سرمایه سهامداران و بکارگیری آن به منظور افزایش فعالیت های تولیدی و افزایش سود سهامداران محترم میباشد.

ادامه مطلب

parssorina

پالایشگاه G.T.L

مهم ترین پروژه شرکت مشارکت در تاسیس و راه اندازی پالایشگاه جی.تی.ال ابرکوه می باشد که این پالایشگاه با هدف تولید بنزین و گازوئیل از خط لوله 56 اینچ هشتم سراسری درسال 91 کلید خورد و تا کنون کلیه ی مجوزهای خوراک، محیط زیست و آب و برق در زمینی به وسعت 100 هکتار گرفته شده که 15 درصد از سهام این پروژه متعلق به شرکت تعاونی فراگیر سروقامت ابرکوه می باشد.

 

GTL

 

برگزاری چهارمین مجمع عمومی عادی شرکت تعاونی فراگیر کارگری سرو قامت ابرکوه مرحله دوم

به گزارش روابط عمومی فراگیر سروقامت، چهارمین مجمع عمومی عادی سالیانه مرحله دوم نوبت دوم ساعت 22 روز جمعه مورخ 1395/02/24 در سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ابرکوه برگزار گردید.

DSC018785

 

پس از اعلام رسمیت جلسه به استناد مقررات اساسنامه، از طرف آقای محمدرضا عابدی رئیس هیئت مدیره، نسبت به انتخاب هیات رئیسه و ناظرین مجمع رأی گیری به عمل آمد که در نتیجه آقای غلامرضا رضائی به سمت رئیس و آقای حسین فلاح به سمت منشی و آقایان علی بقائی و ابوالفضل کارگران به عنوان ناظرین مجمع انتخاب شدند.

 

در این جلسه که نمایندگان منتحب مجامع عمومی 23 و 30 بهمن ماه 94 اصالتاً در آن حضور داشتند مفاد ذیل مطرح و به تصویب اعضاء رسید:

 

الف) انتخاب هیئت مدیره جدید شرکت که در نتیجه برگزاری انتخابات، آقایان احمد بهرامی فرزند علی بابا، جعفر رضائی نژاد فرزند محمد، علی حاتمی زاده ابرقوئی فرزند حسن، اسماعیل برزگر زاده فرزند عباس و محمدرضا عابدی فرزند اکبر به عنوان اعضای اصلی هیئت مدیره و آقایان سید محسن شافع مهرآبادی فرزند سید علی اصغر، سید علی آقا جوهری فرزند سید حبیب و سرکار خانم مژگان کارگر به عنوان اعضای علی البدل هیئت مدیره شرکت برای مدت سه سال انتخاب گردیدند.

 

ب) انتخاب بازرسین جدید شرکت که در نتیجه اخذ رأی از حاضرین جلسه، خانم ها سکینه زارع پور فرزند اسمعیل و زهره السادات کبرائی فرزند سید حسن و آقای سید حیدر حسینی خواه فرزند سید احمد به عنوان بازرسین اصلی شرکت و آقایان محمد نعمتی زاده فرزند محمدرضا و محمد علی اکرمی شهر اسبی فرزند رضا به عنوان بازرسین علی البدل شرکت برای مدت یک سال انتخاب شدند.

MajmaOmuomi 24-02-95-2

 ج) قرائت گزارش هیئت مدیره شرکت که مورد تایید مجمع واقع شد.

 

د) قرائت گزارش بازرس شرکت که مورد تایید مجمع قرار گرفت.

 

ه) بررسی صورت های مالی (ترازنامه، صورتحساب سود و زیان و صورتحساب تقسیم سود و زیان) مربوط به سال های 90 و 91 و 92 و 93 همراه با گزارش حسابرسی سال های 91 و 92 که مورد تایید مجمع واقع شد.

 

شایان ذکر است در اولین جلسه هیئت مدیره جدید شرکت که مورخ 1395/03/18 برگزار گردید آقای اسماعیل برزگر زاده به عنوان رئیس هیئت مدیره، آقای محمدرضا عابدی به عنوان نائب رئیس، آقای علی حاتمی زاده ابرقوئی به عنوان منشی هئیت مدیره و آقای احمد بهرامی به عنوان مدیرعامل انتخاب شدند.  

MajmaOmuomi 24-02-95-04