ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

برگزاری دومین مجمع عمومی شرکت تعاونی فراگیر سرو قامت:

دومین مجمع عمومی شرکت در تاریخ 1392/02/27 در مصلی شهدای محراب شهرستان ابرکوه برگزار گردید. در این مجمع که بیش از نیمی از سهامداران (بیش از 4000 نفر) حضور داشتند ، ابتدا یک هیأت 5 نفره به نمایندگی از بین سهامداران انتخاب شد. سپس گزارش حسابداری شرکت درباره وضعیت ترازنامه و میزان سود و دارایی های شرکت برای سهامداران محترم ارائه گردید.

در ادامه آقای مهاجری نایب رئیس هیأت مدیره درباره فعالیت های شرکت ، روند کاری و چگونگی تکمیل شدن فعالیت های آن برای آشنایی و اطلاع رسانی بیشتر صحبت نموده و پس از این توضیحات اظهار داشت که اصلی ترین هدف شرکت پروژه پالایشگاه است و تلاش شرکت نیز برای تحقق این انتظار بحق سهامداران می باشد اما به دلیل تاخیر در روند تاسیس پالایشگاه ، شرکت در نظر دارد که با تایید و موافقت سهامداران محترم در عرصه ها و زمینه های مختلف تولیدی – اقتصادی سرمایه گذاری نماید تا از این طریق بتواند سود سهامداران محترم را افزایش داده و یا حداقل از راکد ماندن سرمایه های آنان ممانعت به عمل آورد.

در این راستا و با توجه به سرمایه گذاری این شرکت در بورس از آقای مظفری مدیرعامل محترم بورس ایساتیس پویا دعوت شد تا با دادن توضیحات بیشتر درباره بورس و نحوه فعالیت شرکت در این حیطه ،اطلاعات کاملتری را در اختیار سهامداران محترم قرار دهد.در پایان جلسه موضوع سرمایه گذاری شرکت در زمینه های دیگر جهت سودآوری بیشتر به رأی عموم گذاشته شد که با اکثریت آراء مورد استقبال قرار گرفت.

سومین مجمع عمومی شرکت به زودی برگزار می گردد و زمان برگزاری آن به اطلاع سهامداران عزیز خواهد رسید.