ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ارائه خدمات بیمه توسط شرکت تعاونی فراگیر سرو قامت

 

 

می دانید شما می توانید با اقدامی مناسب آتیه فرزندانتان را تامین نموده و سرمایه مناسبی برای خود و آنها فراهم نمایید؟

حتی در برابر اتفاقات و حوادث ناگوار زندگی نیز پیش بینی داشته و در زمان خود اقدام مناسب انجام دهید مثل بیماری های سخت و تصادفات و.....

و یا می دانید می توانیم شرایط مناسبی را برای بازنشستگی مان ایجاد نماییم؟.......

 

شرکت تعاونی فراگیر سرو قامت با خرید کد بیمه و تاسیس دفتر بیمه آسیا این امکان را برای شما فراهم آورده که با پس انداز مبالغ اندکی بتوانید از پوشش های بیمه ای و مزایای آن استفاده نمایید. به دلیل استقبال سهامداران محترم از شرکت تعاونی فراگیر سروقامت ، این شرکت به پاس این اعتماد،اقدام به ایجاد دفتر بیمه آسیا در این شرکت نمود که با در نظر گرفتن مزایا و ایجاد شرایط مناسب برای سهامداران خدمات ویژه ای را به آنان ارائه دهد.

لازم به ذکر است که آمار کلی بیمه عمر و سرمایه گذاری در کل استان یزد 70 -80 نفر در ماه است در صورتیکه این آمار در مورد شرکت تعاونی فراگیر سروقامت ابرکوه تنها درباره بیمه عمر و سرمایه گذاری برابر با 70 - 80 نفر در ماه( یعنی برابر با آمار کل استان)می رسد و این آمار قابل توجهی در این زمینه است. پس با این استقبال و آمار قابل ذکر، دفتر مرکزی بیمه درتهران نظر مساعدی نسبت به دایر کردن یک نمایندگی با امتیاز مجوز صدور در این شرکت داشته تا پس از این متقاضیان بیمه از شرکت تعاونی فراگیرسروقامت نمی بایست مدت زمان طولانی را به منظور صدور بیمه از دفتر یزد پشت سر گذارند.

همچنین به دلیل تکمیل شدن لیست های جدید و قدیم و ارسال همزمان آنها از سوی دفتربیمه آسیا در یزد ، تاخیری در رد شدن لیست های بیمه از سوی آن دفتر ایجاد می گردید و برخی از سهامداران محترم حتی با پرداخت شدن به موقع حق بیمه آنها از سوی شرکت ، باز نیز پیامک هایی را مبنی برعدم پرداخت حق بیمه دریافت می نمودند که با اخذ امتیاز مجوز صدور بیمه در این شرکت ، این نقص رفع خواهد شد.

فکر می کنیم بتوانیم با گرفتن این امتیاز، علاوه بر کاهش زمان انتظار سهامداران و بیمه شوندگان عزیز ، خدمات بهتری را نیز ارائه دهیم.

آدرس: ابرکوه ،بلوار امام خمینی ، جنب آموزش و پرورش ، شرکت تعاونی فراگیر سروقامت ٰٰ، تلفن: 80 - 70 - 60 10 83 32 035

         ابرکوه ، مهرآباد ، خیابان شهید رجایی ، روبروی مدرسه 15 خرداد ، دفتر بیمه آسیا ، تلفن: 50 44 87 32 035